Το Jobit χρειάζεται JavaScript για να λειτουργήσει σωστά, παρακαλώ ενεργοποιήστε την.

Υπάλληλος Γραφείου

Λεωφόρος Κωνσταντινουπολεως 77-79, Αθήνα
αδιευκρίνιστο Έληξε πριν 7 μήνες
Η αγγελία έχει λήξει.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Η εταιρεία Studiolife του Ομίλου Alarco, με 30 χρόνια παρουσίας στο χώρο των φίλτρων νερού, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για τα γραφεία της στον Κεραμεικό. Η θέση αφορά 4ωρη απασχόληση, με επιλογή πρωινού (10:30 – 14:30) ή απογευματινού (15:30 – 19:30) ωραρίου.

Βασικές αρμοδιότητες της θέσης:

  • Τηλεφωνική ενημέρωση ενδιαφερομένων που προκύπτουν από διαφημιστικές καμπάνιες της εταιρείας
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διεύρυνση πελατολογίου
  • Εξυπηρέτηση πελατών και παρακολούθηση παραγγελιών
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Διάθεση για εργασία και προσωπική ανάπτυξη

Παροχές:

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Άμεση πρόσληψη
  • Σταθερός μισθός, ασφάλιση και bonus
  • Ευκαιρίες συνεχούς επαγγελματικής ανέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο: hr@studiolife.gr

Περιοχή