Το Jobit χρειάζεται JavaScript για να λειτουργήσει σωστά, παρακαλώ ενεργοποιήστε την.

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Ενημέρωσης

Άγιοι Ανάργυροι
Περιφερειακή Ενότητα Δυτικού Τομέα Αθηνών Περιφερειακή Ενότητα Δυτικού Τομέα Αθηνών Περιφερειακή Ενότητα Δυτικού Τομέα Αθηνών Περιφερειακή Ενότητα Δυτικού Τομέα Αθηνών , Αττική Αττική Αττική Αττική , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
€ 410 / μήνα Έληξε πριν 7 μήνες
Η αγγελία έχει λήξει.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Η εταιρεία AMMONOVIS, Business Development Center ,με έδρα τους Αγίους Αναργύρους, αναζητά :

Υπάλληλο Τηλεφωνικής ενημέρωσης

Απαραίτητα προσόντα :
• Θέληση για εργασία και εξέλιξη
• Ευχέρεια λόγου
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Γνώση Η/Υ
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Αρμοδιότητες

• Επικοινωνία με εν δυνάμει πελάτες(εταιρείες και όχι ιδιώτες)
• Δημιουργικός διάλογος με στόχο τη διερεύνηση αναγκών
• Καταγραφή ενδιαφέροντος
• Δεν αφορά πώλησης προϊόντος ή υπηρεσίας

Παροχές
• Σταθερός μηνιαίος μισθός(6ωρη απασχόληση)
• Ευχάριστο περιβάλλον
• Συνεχής εκπαίδευση

Παρακαλώ στείλατε το βιογραφικό σας στο [email protected] με αναφορά τηλεφωνική ενημέρωση!

Περιοχή