Το Jobit χρειάζεται JavaScript για να λειτουργήσει σωστά, παρακαλώ ενεργοποιήστε την.

crist

Backoffice Πωλήσεων

ΟΛΥΜΠΙΑΣ 20 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
αδιευκρίνιστο Έληξε πριν 12 μήνες
Η αγγελία έχει λήξει.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Η Crist, μία από της πλέον καθιερωμένες εταιρείες στο χώρο του ξενοδοχειακού εξοπλισμού – λευκών ειδών, επιθυμεί να προσλάβει με έδρα την Αργυρούπολη- Αθήνα:

 Ρόλος/ Αρμοδιότητες:

Η/ο κάτοχος της θέσης έχει στόχο την οργανωτική και διαδικαστική υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων της εταιρείας. Συντάσσει προσφορές, αποστέλλει ενημερωτικό υλικό, υποδέχεται πελάτες στο showroom της εταιρείας, διαχειρίζεται αιτήματα των πελατών και δρομολογεί τις διαδικασίες για την εξυπηρέτησή τους.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τουλάχιστον τρία (3) έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εταιρείας του χώρο των λευκών ειδών – κουρτινών
  • Γνώση επιμέτρησης και ανάλωσης υφασμάτων διακόσμησης και σκίασης
  • Καλή γνώση εφαρμογών γραφείου MS Office (word, excel, outlook κ.λπ.).
  • Εξοικείωση με προγράμματα Εμπορικής Διαχείρισης, CRM, ERP
  • Οργανωτικότητα και δυνατότητα πολυδιάστατης εργασίας (multitasking)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες τηλεφωνικά και διαπροσωπικά

Η/ο υποψήφια/ος πρέπει να χαρακτηρίζεται από πελατοκεντρική αντίληψη, οργανωτικές ικανότητες, καθώς και πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.

Η Crist προσφέρει

Η Crist, προσφέρει ένα ανταγωνιστικό σύνολο αμοιβών και ανταμοιβών (μισθό, ασφάλιση ΙΚΑ, ιδιωτική ασφάλιση, bonus),  σύγχρονο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας, συνεχή επιμόρφωση, συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και παρέχουν ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο μίας αναπτυσσόμενης εταιρείας στο χώρο του ξενοδοχειακού εξοπλισμού- λευκών ειδών.

Περιοχή