HTELCO

Ανεξάρτητος Εξωτερικός Πωλητής

Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Εταιρεία με έδρα τη Θεσσαλονίκη στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά ανεξάρτητο εξωτερικό πωλητή για άμεση συνεργασία.

Δείτε τις Βασικές Αρμοδιότητες, το ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου και τα Χαρακτηριστικά της Θέσης.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη του δικτύου της εταιρείας
  • Διαπραγμάτευση και επίτευξη εμπορικών συμφωνιών
  • Τήρηση εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων στον κλάδο των πωλήσεων
  • Εμπειρία στην οργάνωση και ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office Word, Excel & Internet
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Μεθοδικότητα στην τήρηση του προγράμματος και τυπικότητα στις αναφορές

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Περιγραφή θέσης εργασίας:

H επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων της διεύρυνσης του δικτύου σύμφωνα με τη στρατηγική, τη φιλοσοφία και τις αξίες της εταιρείας. Η σημαντικότερη αρμοδιότητα του εξωτερικού πωλητή, θα είναι η επίσκεψη σε συγκεκριμένα σημεία επέκτασης δικτύου, εντός Θεσσαλονίκης με σκοπό την ανάπτυξη παροχής των υπηρεσιών της εταιρείας.