Eurosteel

Αυτοματιστής-Ηλεκτρολόγος

Ωραιόκαστρο, Ελλάδα
Ευκαρπία Ευκαρπία Ευκαρπία Ευκαρπία , Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη , Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
0 Έληξε πριν 11 μήνες

Η ΓΙΟΥΡΟΣΤΗΛ ΑΒΕΤΕ ΑΕ (EUROSTEEL AE) είναι μια σχεδόν αμιγώς εξαγωγική επιχείρηση με μακροχρόνια εμπειρία και υψηλή εξειδίκευση στο χώρο της εμπορίας και ανακατασκευής μηχανημάτων σιδήρου μπετόν.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της ζητά να εντάξει στο δυναμικό της:

Αυτοματιστή / Hλεκτρολόγο

Απαραίτητα προσόντα

Απόφοιτος ΤΕΙ συναφούς αντικειμένου (ή Πτυχίο Τμήματος Μηχανικών Αυτοματισμού ή Ηλεκτρολογίας ή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών).

Καλή γνώση και δυνατότητα εφαρμογής ηλεκτρολογικού σχεδίου.

Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Καλή γνώση, ανάγνωση και εφαρμογή υδραυλικού σχεδίου θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προφίλ υποψηφίου

Προσαρμοστικότητα και ευελιξία.

Ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου και αποτελέσματος.

Ικανότητα εργασίας ως μέλος ομάδας.

Διάθεση για επιμόρφωση και εμπλουτισμό των γνώσεών του.

Αρμοδιότητες Θέσης Εργασίας

Αξιολόγηση της κατάστασης των νεοαποκτηθέντων μηχανημάτων.

Επίβλεψη, συντονισμός και συμμετοχή στην ανακατασκευή των μηχανημάτων.

Τεχνική υποστήριξη και εφαρμογή τελικής λειτουργίας των προς πώληση μηχανημάτων.

Παροχές

Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.

Επαφή με ευρύ, ενδιαφέρον και εξαιρετικά εξειδικευμένο αντικείμενο.

Οι απολαβές είναι βάσει των προσόντων του υποψήφιου.