Εκπρόσωπος Τεχνικής Υποστήριξης

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση σε Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό

Περιγραφή Θέσης

  • Εξυπηρέτηση χρηστών και διαχείριση τεχνικών προβλημάτων Α επιπέδου μέσω τηλεφώνου
  • Επίλυση προβλημάτων και παρακολούθηση για την ομαλή διεκπεραίωση αιτημάτων χρηστών

Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση πλατφόρμας Windows
  • Εξοικείωση με mobiles εφαρμογές (Android, I-OS) & γνώση Authentication methods
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία ως εκπρόσωπος τεχνικής υποστήριξης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στην τραπεζική τηλεφωνική εξυπηρέτηση.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία, με άνεση στην επικοινωνία

Παροχές

  • Πενθήμερη 8ωρη απασχόληση με κυλιόμενο ωράριο 08:00-20:00
  • Εκπαίδευση σε νέες εφαρμογές
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.