Ενεργειακός Σύμβουλος (Τηλεφωνικές Πωλήσεις)

Ροτόντα, Πλατεία Αγίου Γεωργίου Ροτόντα, Θεσσαλονίκη
0 Έληξε πριν 4 έτη

H Revma Plus, εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της Zeniθ, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεως τηλεφωνικών πωλήσεων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας & φυσικού αερίου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με υποψήφιους πελάτες και ενημέρωση για τα ενεργειακά προϊόντα και υπηρεσίες της Zeniθ.
  • Εξασφάλιση βέλτιστης εξυπηρέτησης του πελάτη
  • Κλεισίματα πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άνεση & ευγένεια στην επικοινωνία
  • Διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ (Διαχείριση Email & Microsoft Office)
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Θα εκτιμηθεί:

  • Εργασιακή εμπειρία στις τηλεφωνικές πωλήσεις, τον κλάδο της ενέργειας ή/και το χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης.

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Μερική (5ωρη ή 6ωρη) απασχόληση
  • Αξιοπιστία και συνέπεια στις πληρωμές
  • Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση & υποστήριξη

Επικοινωνία/Αποστολή Βιογραφικών, με θέμα Τηλεφωνικές Πωλήσεις, στο: [email protected]