Ενεργειακός Σύμβουλος Τηλεφωνικού Κέντρου (Call Center Agent)

Βηλαρά 7, Θεσσαλονίκη
0 Έληξε πριν 4 έτη

H Revma Plus, εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της Zeniθ, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα ενεργειακών συμβούλων της, και αναζητά υποψηφίους για κάλυψη 2 θέσεων εργασίας στο τηλεφωνικό της κέντρο στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με υποψήφιους πελάτες
  • Ενημέρωση/Συμβουλευτική για προϊόντα και υπηρεσίες ηλεκτρικής ενέργειας & φυσικού αερίου
  • Παροχή τηλεφωνικής υποστήριξης & εξασφάλιση βέλτιστης πελατειακής εξυπηρέτησης
  • Κλεισίματα πωλήσεων σε νέο πελατολόγιο

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (διαχείριση Email & MS Office)
  • Άριστες Επικοινωνιακές & Διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Υπευθυνότητα
  • Αίσθημα ευθύνης κατά τη διαχείριση προσωπικών δεδομένων

 Θα εκτιμηθεί:

  • Προϋπηρεσία σε τηλεφωνικές πωλήσεις στον κλάδο της ενέργειας.

 Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Μερική (5ωρη ή 6ωρη) απασχόληση
  • Αξιοπιστία και συνέπεια στις πληρωμές
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή Εκπαίδευση & υποστήριξη

Επικοινωνία/Αποστολή Βιογραφικών, με θέμα Τηλεφωνικό Κέντρο – Ονοματεπώνυμο, στο: [email protected]