Εξωτερικός Πωλητής/Πωλήτρια

Σεραφειμ Τσακμάνη, Λαγκαδάς, Ελλάδα
€ 650 - € 1.000 / μήνα Έληξε πριν 3 έτη

H Revma Plus Lagada, εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της Zeniθ, αναζητά υπάλληλο για την κάλυψη θέσης εξωτερικών πωλήσεων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας & φυσικού αερίου στo Λαγκαδά Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Σωστή ενημέρωση & προώθηση ενεργειακών προϊόντων και υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος και φυσικού αερίου
  • Πραγματοποίηση πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Θα εκτιμηθεί:

  • Εργασιακή εμπειρία σε κλάδο πώλησης υπηρεσιών
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο της ενέργειας & γνώση του ανταγωνισμού

Παροχές:

  • Ικανοποιητικός μισθός & bonus παραγωγικότητας
  • Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Πλήρης ή Μερική απασχόληση
  • Πλήρης εκπαίδευση & υποστήριξη
  • Ευέλικτο Προσωπικό Ωράριο
  • Προοπτική Εξέλιξης
  • Οικονομική ανεξαρτησία και σταθερότητα
  • Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Επικοινωνία/Αποστολή Βιογραφικών, με θέμα “Εξωτερικός Πωλητής”, στο: [email protected]

Σημείωση: Για όλες τις αιτήσεις, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.