sakisbak

Εξωτερικός Πωλητής

Αβέρωφ 34, Καρδίτσα, Ελλάδα
Καρδίτσα Καρδίτσα Καρδίτσα Καρδίτσα , Θεσσαλία Θεσσαλία Θεσσαλία Θεσσαλία , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
€ 550 - € 750 / μήνα Έληξε πριν 2 έτη

Ζητείται Εξωτερικός πωλητής για την προώθηση οικιακών και εταιρικών προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας ,φυσικού αερίου και συνδέσεις σταθερής και κινητής με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου.

Ο ιδανικός υποψήφιος είναι υπεύθυνος για την επικοινωνία με οικιακούς & εταιρικούς καταναλωτές με σκοπό την ενημέρωση και προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.
Περιγραφή Θέσης
Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή
Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών/προγραμμάτων της εταιρείας
Διαχείριση αντιρρήσεων καταναλωτή
Άμεση πώληση βάσει των αναγκών του καταναλωτή
Απαραίτητα Προσόντα
Απόφοιτος Λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ
Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων, ιδανικά στην αγορά της ενέργειας ή προϋπηρεσία ως ιατρικοί επισκέπτες, μεσίτες, ασφαλιστές
Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
Προσανατολισμός στον πελάτη και στην επίτευξη στόχων
Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
Παροχές Θέσης
Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
Ασφάλιση
Bonus επί των πωλήσεων
Διαρκή εκπαίδευση στο χώρο του Marketing και των Πωλήσεων
Προοπτικές εξέλιξης
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Τηλέφωνο Επικοινωνίας 6932270705