Eurosteel

Εργάτες Παραγωγής

Ωραιόκαστρο, Ελλάδα
Ευκαρπία Ευκαρπία Ευκαρπία Ευκαρπία , Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη , Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
0 Έληξε πριν 2 έτη

Η ΓΙΟΥΡΟΣΤΗΛ ΑΒΕΤΕ ΑΕ (EUROSTEEL AE) είναι μια σχεδόν αμιγώς εξαγωγική επιχείρηση με μακροχρόνια εμπειρία και υψηλή εξειδίκευση στο χώρο της εμπορίας και ανακατασκευής μηχανημάτων σιδήρου μπετόν.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της ζητά να εντάξει στο δυναμικό της:

Απαραίτητα προσόντα

Δεξιότητες και εμπειρία σε μηχανολογικές και ηλεκτρολογικές κατασκευές.

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο, γνώση αγγλικών, κατανόηση υδραυλικού και ηλεκτρολογικού σχεδίου θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Προφίλ υποψηφίων

Προσαρμοστικότητα και ευελιξία.

Ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου και αποτελέσματος.

Ικανότητα εργασίας ως μέλος ομάδας.

Αρμοδιότητες Θέσης Εργασίας

Συμμετοχή ως μέλος ομάδας στην αποσυναρμολόγηση, ανακατασκευή, συναρμολόγηση, φόρτωση και εγκατάσταση των προς πώληση μηχανημάτων.

Παροχές

Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.

Επαφή με ευρύ, ενδιαφέρον και εξαιρετικά εξειδικευμένο αντικείμενο.

Οι απολαβές είναι βάσει των προσόντων του υποψήφιου.