Εργοδηγός Παραγωγής

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της στον χώρο της βιομηχανίας ΕΡΓΟΔΗΓΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, στο Σχηματάρι.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση της λειτουργίας και του προσωπικού της βάρδιας
  • Παραγωγή προγραμμάτων και παρακολούθηση των ωραρίων των εργαζομένων
  • Τήρηση ωραρίου διαλειμμάτων
  • Ανάθεση γενικών και καθημερινών καθηκόντων
  • Παραγωγή προγραμμάτων των εργαζομένων
  • Επίβλεψη των εργαζομένων με στόχο την τήρηση της ποιότητας των προϊόντων
  • Επίβλεψη για την καλή λειτουργία των μηχανών
  • Εξασφάλιση της τήρησης όλων των προφυλάξεων ασφαλείας και προτύπων ποιότητας
  • Ενημέρωση του Υπεύθυνου Παραγωγής σε περίπτωση αποκλίσεων

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή αντίστοιχη εμπειρία
  • Εξαιρετικές ηγετικές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Βραδινή βάρδια
  • 6ήμερη απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο www.actionline.gr

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.