peloponnisosnewspaper

Η εφημερίδα ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ αναζητά στέλεχος Πωλήσεων

Μαιζώνος 205, Πάτρα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 11 μήνες

Η ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ, εταιρεία εκδόσεων έντυπου και ηλεκτρονικού Τύπου, ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα Στέλεχος Πωλήσεων έως 35 ετών.

Αντικείμενο της θέσης εργασίας είναι η προώθηση των υπηρεσιών προβολής που παρέχονται από την εταιρεία σε όλο το φάσμα των δραστηριοτήτων της τόσο σε υφιστάμενο πελατολόγιο όσο και νέο.

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση παρεχόμενων υπηρεσιών (άμεσες καταχωρίσεις, υπηρεσίες επικοινωνίας προβολής προβολή σε events, κ.ά.)
  • Αναζήτηση και προσέγγιση νέου υποψήφιου πελατολογίου
  • Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με το πελατολόγιο
  • Εισήγηση προτάσεων για την ανάπτυξη των πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Πτυχίο ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή η Προϋπηρεσία σε πωλήσεις
  • Άνεση στην επικοινωνία και ευγένεια
  • Ικανότητα προώθησης, ανάπτυξης πωλήσεων και επίτευξης  στόχων.
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ και δικύκλου.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και μόνιμη συνεργασία. Συστατικές επιστολές θα εκτιμηθούν.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο e-mail: [email protected] αναγράφοντας στο θέμα τον κωδικό θέσης (ΕΜΠ0614).

Θα ληφθούν υπ’ όψη μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα χαρακτηριστικά.