Μάγειρες στην Ολλανδία

Ολλανδία
0 Έληξε πριν 1 έτος

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Είστε παθιασμένοι με το μαγείρεμα και την προετοιμασία του φαγητού

  • Έχετε τουλάχιστον 6 μήνες εμπειρία σε παρόμοια θέση

  • Είστε ένας πραγματικός ομαδικός παίκτης που μπορεί να εργαστεί σε μια διεθνή ομάδα
  • Έχετε καλό επίπεδο αγγλικών (Β1-Β2)
  • Μπορείτε να δουλέψετε στην Ε.Ε.

Συνθήκες εργασίας:

  • Εργασία σε μια ομάδα με πολλές εθνικότητες
  • Πλήρης απασχόληση (38 ώρες με δυνατότητα επιπλέον ωρών)
  • Εργασία σε αλυσίδα ξενοδοχείων ή σε πάρκα διακοπών στην Ολλανδία
  • Παρέχεται διαμονή (δωρεάν ή έως 400 ευρώ το μήνα)
  • Βοήθεια με το BSN
  • Σύμβαση εργασίας σύμφωνα με την ολλανδική νομοθεσία
  • Μισθός της τάξης των 2,000 ευρώ και εβδομαδιαίος μισθός
  • 18% χρήματα για διακοπές

Αρμοδιότητες:

  • Βεβαίωση ότι η ποιότητα του παρασκευασμένου φαγητού είναι σταθερά σε υψηλό επίπεδο
  • Προετοιμασία του φαγητού έγκαιρα
  • Καλή γνώση του μενού και των συνταγών
  • Διατήρηση του χώρου εργασίας οργανωμένο και καθαρό
  • Ετοιμότητα για εργασία σε ειδικές εκδηλώσεις.

*Το βιογραφικό να αποσταλεί στην Αγγλική γλώσσα.