Maspa

Μασερ – Spa Therapist – Φυσικοθεραπευτές

Πάτρα, Greece
Achaea Achaea Achaea Achaea , Greece Greece Greece Greece
€ 500 - € 1.000 / μήνα Έληξε πριν 1 έτος

Η εταιρεία Maspa, που δραστηριοποιείται στο χώρο των υπηρεσιών Μασάζ, ζητά να προσλάβει Φυσικοθεραπευτές/τριες ή εξειδικευμένους-ες Μασέρ για να στελεχώσουν το τμήμα μασάζ στην Πάτρα.

Η εταιρεία παρέχει εξειδικευμένες υπηρεσίες Μασάζ κατ’ οίκον, όπως Ρεφλεξολογία, Σουηδικό, Αθλητικό, Εγκυμοσύνης, Λεμφικό, Reiki κ.ά.

Οι θέσεις αφορούν ελεύθερο ωράριο.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Μασάζ ή Φυσικοθεραπείας
  • Πτυχίο σχολής Φυσικοθεραπείας ή Αισθητικής
  • Εργασιακή εμπειρία στο χώρο των υπηρεσιών μασάζ

Δεξιότητες/προσωπικότητα:

  • Ευγένεια και φιλική διάθεση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Συνέπεια και Ευελιξία
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων
  • Δυνατότητα προσαρμογής στα λειτουργικά πρότυπα της εταιρείας
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Αγάπη για το αντικείμενο

  • Εμπειρία σε αισθητική, μακιγιάζ, περιποίηση άκρων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών ομορφιάς και ευεξίας (μασάζ, θεραπείες προσώπου/σώματος)
  • Τήρηση της πολιτικής και των διαδικασιών της εταιρείας
  • Διατήρηση των standards προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
  • Τακτοποίηση των περιοχών εργασίας, αίθουσες θεραπειών/συνεδριών.
  • Σωστή χρήση των διαδικασιών και πρωτοκόλλων των θεραπειών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση και πώληση υπηρεσιών
  • Επίτευξη στόχων.