TECHNEK

Μηχανολόγος Μηχανικός

Εθνικής Αντιστάσεως 45, Πεύκη 151 21, Greece
Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 1 έτος

Η τεχνική – κατασκευαστική Εταιρία ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε., με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των μηχανολογικών εγκαταστάσεων και κατασκευών, αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό.

Περιγραφή θέσης

  • Οργάνωση έργου, μελέτη, χρονοδιαγράμματα, επικοινωνία/ενημέρωση εργασιών
  • Εκτέλεση έργου, συντονισμός συνεργείων και επίβλεψη έργου
  • Προμετρήσεις  υλικών και κοστολόγηση υλικών
  • Επιμετρήσεις εργασιών, εκπόνηση σχεδίων as built
  • Διαχείριση εξοπλισμού
  • Αναφορές προόδου εξέλιξης εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ/ΤΕΙ)