Ναύτες & Hostess

Σαντορίνη, Ελλάδα
Σαντορίνη Σαντορίνη Σαντορίνη Σαντορίνη , Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η Ναυτιλιακή εταιρεία Caldera Yachting – Santorini Luxury Cruises με έδρα τη Σαντορίνη αναζητά ικανούς Ναύτες & Hostess

Περιγραφή Θέσης

  • Καθημερινές – πολυήμερες κρουαζιέρες εντός και εκτός Σαντορίνης
  • Ξενάγηση κατά τη διάρκεια της κρουαζιέρας
  • Υποστήριξη στα ναυτικά καθήκοντα
  • Προετοιμασία προκαθορισμένων γευμάτων

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικών / γνώση επιπρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώσεις πάνω στη μαγειρική

Επιθυμητά προσόντα

  • Αρίστη ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτηση πελατών
  • Εμπειρία στο νησί της Σαντορίνης
  • Δίπλωμα ιστιοπλοΐας
  • Ναυτικό φυλλάδιο

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Διαμονή & διατροφή
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης