selko01

Προώθηση Υπηρεσιών Ενέργειας

Πάροδος 1η Δελφών 2, Σταυρούπολη, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

H SELKO ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΧΡ. & ΣΙΑ Ο.Ε η οποία δραστηριοποιείται χρόνια στο χώρο της διαμεσολάβησης υπηρεσιών ενέργειας ως Επίσημος συνεργάτης Protergia, αναζητά για την προώθηση υπηρεσιών Ενέργειας:
Protergia Energy Expert για Μόνιμη – Πλήρης Απασχόληση.
Περιγραφή Θέσης
Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή
Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών/προγραμμάτων της εταιρείας
Διαχείριση αντιρρήσεων καταναλωτή
Άμεση πώληση βάσει των αναγκών του καταναλωτή
Reporting
Προσόντα
Απόφοιτος Λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ
2 έτη προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων
Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
Γνώση Η/Υ (Windows, Office)
Kαλή γνώση Αγγλικών
Ομαδικό πνεύμα
Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
Παροχές Θέσης
Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
Ασφάλιση
Bonus επί των πωλήσεων
Διαρκή εκπαίδευση στο χώρο του Marketing & Πωλήσεων
Προοπτικές εξέλιξης
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν τα βιογραφικά τους (με photo) στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]