Πωλητές/ριες

Αγίας Παρασκευής 13-15, Chalandri, Greece
Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
€ 713 / μήνα Έληξε πριν 2 έτη

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Η Εταιρεία

Η Gioelia, μία εταιρεία με μακρά παράδοση στο χειροποίητο, φρέσκο παγωτό, έρχεται και στην Ελλάδα. Μετά από μια επιτυχημένη πορεία στο εξωτερικό, η τέχνη του παραδοσιακού Ιταλικού gelato κάνει την πρώτη της εμφάνιση στην Αθήνα, για να αλλάξει τον κόσμο του παγωτού.  Με τεχνογνωσία και μεράκι στην παρασκευή και πώληση αυθεντικού ιταλικού gelato, η εταιρεία βρίσκεται σε δυναμικούς ρυθμούς ανάπτυξης και αναζητά πωλητές/πωλήτριες για ολική ή μερική απασχόληση. Στην εταιρεία μας πιστεύουμε ότι το παγωτό πρέπει να φτιάχνεται με τα αγνότερα υλικά και να τρώγεται πάντα φρέσκο. Μέλημά μας, η φροντίδα της ομάδας μας. Μέλημα της ομάδας μας, η φροντίδα των πελατών μας.

Ο ρόλος

Οι πωλητές/ριες είναι η ψυχή του καταστήματος. Η εύρυθμη λειτουργία και η εξυπηρέτηση των πελατών βρίσκονται στο κέντρο της προσοχής τους. Το ομαδικό πνεύμα, η ακεραιότητα και η πρώτης τάξης εξυπηρέτηση είναι ταυτόσημα με κάθε πωλητή/ριά μας.

Αρμοδιότητες

-Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος

-Επεξεργασία πληρωμών και παραγγελιοληψίας

-Τήρηση των σχετικών κανόνων χειρισμού ευπαθών προϊόντων

-Τροφοδότηση πόστων για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος

-Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων

-Τήρηση κανόνων καθαριότητας και υγιεινής

Προσόντα

-Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

-Σχετική εμπειρία θα συνεκτιμηθεί

Η Εταιρεία προσφέρει

-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

-Αξιοκρατικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

-Συνεχή εκπαίδευση

-Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία