Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος Λιανικής

Αγίου Γεωργίου 8, Μελίσσια
0 / μήνα Έληξε πριν 4 έτη

H Revma Plus Piraeus, εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της Zeniθ, αναζητά υπάλληλο για την
κάλυψη θέσης πωλήσεων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας & φυσικού αερίου σε κατάστημα
λιανικής στα Μελίσσια Αττικής.

Περιγραφή Θέσης:
• Σωστή ενημέρωση & προώθηση ενεργειακών προϊόντων και υπηρεσιών ηλεκτρικού
ρεύματος και φυσικού αερίου
• Εξυπηρέτηση πελατών
• Πραγματοποίηση πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:
• Βασικές γνώσεις Η/Υ (Διαχείριση Email & Microsoft Office)
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πελατοκεντρική προσέγγιση
• Ευχάριστη προσωπικότητα

Θα εκτιμηθεί:
• Εργασιακή εμπειρία σε κλάδο πώλησης υπηρεσιών
• Προϋπηρεσία στον κλάδο της ενέργειας & γνώση του ανταγωνισμού

Παροχές:
• Ικανοποιητικός μισθός & bonus παραγωγικότητας
• Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
• Ημιαπασχόληση (με προοπτική πλήρους απασχόλησης)
• Πλήρης εκπαίδευση & υποστήριξη
• Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Επικοινωνία/Αποστολή Βιογραφικών, με θέμα Πωλητής Καταστήματος Λιανικής, στο: [email protected]

Σημείωση: Για όλες τις αιτήσεις, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.