Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος Λιανικής

Λεωφόρος Δημοκρατίας 21, Ωραιόκαστρο, Ελλάδα
€ 600 - € 1.000 / μήνα Έληξε πριν 4 έτη

H Revma Plus Ωραιοκάστρου, εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της Zeniθ, αναζητά υπάλληλο για την κάλυψη θέσης πωλήσεων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας & φυσικού αερίου σε κατάστημα λιανικής στην περιοχή του Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης:

• Σωστή ενημέρωση & προώθηση ενεργειακών προϊόντων και υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος και φυσικού αερίου
• Εξυπηρέτηση πελατών
• Πραγματοποίηση πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

• Ελάχιστη εργασιακή εμπειρία 1 έτος σε χώρο πώλησης υπηρεσιών
• Βασικές γνώσεις Η/Υ (Διαχείριση Email & Microsoft Office)
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πελατοκεντρική προσέγγιση
• Ευχάριστη προσωπικότητα

Θα εκτιμηθεί:

• Προϋπηρεσία στον κλάδο της ενέργειας

Παροχές:

• Ικανοποιητικός μισθός & bonus παραγωγικότητας
• Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
• Μερική ή Πλήρης απασχόληση
• Πλήρης εκπαίδευση & υποστήριξη
• Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Επικοινωνία/Αποστολή Βιογραφικών, με θέμα Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος Λιανικής, στο:
[email protected]

Σημείωση: Για όλες τις αιτήσεις, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.