fiteamariann

ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ

Ξενοφώντος 38, Glyfada, Greece
Notios Tomeas Athinon Notios Tomeas Athinon Notios Tomeas Athinon Notios Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 11 μήνες

Η Εταιρεία ΠΑΡΟΝ Network, επίσημος συνεργάτης της NRG, στο πλαίσιο ανάπτυξης της, αναζητά εξωτερικό πωλητή με πενθήμερη 8ώρη απασχόληση για προώθηση προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.
Αρμοδιότητες
  • Εύρεση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Αξιολόγηση αγοράς
  • Επίτευξη στόχων
Απαραίτητα Προσόντα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμισμός ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Εμπειρία στον κλάδο τής ενέργειας θα εκτιμηθεί
Οι ενδιαφερόμενοι για την κάλυψη της θέσης, μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο [email protected]