teobakalis

ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Αίαντος, Ίλιον, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 1 έτος

Το κατάστημα LUCENTE που δραστηριοποιειται στον χωρο του γυναικειου μοντερνου και νεανικου ντυσιματος, αναζητει πωλήτρια έως 30 ετών για μερική απασχόληση:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στο χώρο της πώλησης
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητες πώλησης, πρωτοβουλίας και αποτελεσματικότητας
  • Ομαδικότητα
  • Μεθοδικότητα και οργάνωση
  • Συνέπεια και ευγένεια
  • Αυτό-υποκίνηση

Παροχές:

  • Μερική απασχόληση
  • Σταθερό, ευχάριστο & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση με στόχο την ανάπτυξή των ικανοτητων
  • Δυνατότητα μελλοντικής επέκτασης απασχόλησης σε πλήρης