Σερβιτόροι/Σερβιτόρες στην Ολλανδία

Άμστερνταμ, Netherlands
Government of Amsterdam Government of Amsterdam Government of Amsterdam Government of Amsterdam , North Holland North Holland North Holland North Holland , Netherlands Netherlands Netherlands Netherlands
0 Έληξε πριν 1 έτος

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ίδια ή παρόμοια εργασία
  • Ομαδικότητα και ικανότητα για εργασία σε μια ομάδα με πολλές εθνικότητες
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες στα Αγγλικά

Συνθήκες εργασίας:

  • Εργασία σε μια ομάδα με πολλές εθνικότητες
  • Πλήρης απασχόληση (38 ώρες με δυνατότητα επιπλέον ωρών)
  • Εργασία σε αλυσίδα ξενοδοχείων ή σε πάρκα διακοπών στην Ολλανδία
  • Παρέχεται διαμονή (δωρεάν ή έως 400 το μήνα)
  • Βοήθεια με το BSN
  • Σύμβαση εργασίας σύμφωνα με την ολλανδική νομοθεσία
  • Μισθός της τάξης των 1,800-2,400 και εβδομαδιαίος μισθός
  • 18% χρήματα για διακοπές

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφαλίση μια ευγενικής και καθαρής εμφάνισης του χώρου
  • Να είστε ενήμεροι για την υπηρεσία τροφίμων και ποτών
  • Καλωσόρισμα των πελατών, έλεγχος των τραπεζίων για μαχαιροπίρουνα, πιάτα και ποτήρια για τους θαμώνες
  • Τακτοποίηση των τραπεζιών αφού φύγουν οι θαμώνες και προετοιμασία για τα νέα γεύματα, συμπεριλαμβανομένης της τοποθέτησης αντικειμένων όπως λευκά είδη, ασημικά και γυάλινα σκεύη
  • Δείξτε τις γνώσεις σας για το μενού
  • Εξασφάλιση της ικανοποίηση των επισκεπτών
  • Διαχείρηση των παραπόνων
  • Ετοιμότητα να εμφανιστείτε σε ειδικές εκδηλώσεις

*Το βιογραφικό να αποσταλεί στην Αγγλική γλώσσα.