myroots

Στέλεχος Πωλήσεων

Λεωφόρος Βουλιαγμένης, Γλυφάδα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 1 έτος

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:

Η εμπορική εταιρεία ΜΥ ROOTS που δραστηριοποιείται στο χώρο των ξενοδοχείων, φαρμακείων, εστίασης & λιανικής, στα πλαίσια της ανάπτυξης  ζητά να προσλάβει έμπειρο στέλεχος Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος διαχείρισης και ανάπτυξης πελατολογίου χονδρικής και λιανικής – εξεύρεση νέων πελατών
  • Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της εταιρείας
  • Σύνταξη Report
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρίας
  • Αποστολή προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
  • Δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων
  • Υποστήριξη μετά την πώληση
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς, ενέργειες ανταγωνισμού, παράπονα πελατών
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με πελάτες όσο και συνεργάτες, χτίζοντας βάσεις αμοιβαίας εμπιστοσύνης και διαχρονικής συνεργασίας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  •  5ετης προϋπηρεσία σε πωλήσεις στον ξενοδοχειακό κλάδο ή φαρμακείο
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM, Excel Power point)
  • Οργάνωση και προγραμματισμός
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άπταιστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε:

  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών & bonus
  • Συνεχή εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικού στο email : info@myrootsbeauty.com

Κωδικός αγγελίας: SALES