Στέλεχος Υποστήριξης Παραγγελιών και Πωλήσεων

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η ACTIONLINEεταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρωπίνου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της Στέλεχος Υποστήριξης Παραγγελιών και Πωλήσεων, για την περιοχή της Αθήνας.

Περιγραφή Θέσης

  • Επεξεργασία των παραγγελιών από πελάτες και επικοινωνία με προμηθευτές
  • Επικοινωνία με τις μεταφορικές για τη σωστή και έγκαιρη εκτέλεση εξαγωγής ή εισαγωγής
  • Παρακολούθηση εκτέλεσης παραγγελιών και τιμολόγηση
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων ασφαλείας

Προσόντα

  • Απόφοιτος Οικονομικών ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (Γραπτό και Προφορικό λόγο)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, Ομαδικότητα- Συνεργασία

Παροχές

  • Πενθήμερη Απασχόληση
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Ωράριο 9-5

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της ACTIONLINE ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.