myroots

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

Λεωφόρος Βουλιαγμένης, Γλυφάδα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 1 έτος

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΠΕΡΙΓΡΑΦH:

Η εμπορική εταιρεία ΜΥ ROOTS που δραστηριοποιείται στο χώρο των ξενοδοχείων, εστίασης & φαρμακείων, στα πλαίσια της ανάπτυξης  ζητά να προσλάβει έμπειρο στέλεχος Γραμματειακής υποστήριξης.

Αρμοδιότητες:

Γραμματειακή υποστήριξη τμήματος πωλήσεων και διοίκηση

Παραλαβή και διαχείριση παραγγελιών

Report πωλήσεων

Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών

Προετοιμασία Παρουσιάσεων – Τιμοκαταλόγων

Επικοινωνία με πελάτες & προμηθευτές εξωτερικού

Οργάνωση γραφείου

Τιμολόγηση προϊόντων πώλησης – Καταχώρηση τιμολογίων αγοράς

Αρχειοθέτηση τιμολογίων, εγγράφων κλπ