ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

ΤΕΧΝΟΜΑΤ ΑΕ - ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ, Iera Odos, Egaleo, Greece
0 Έληξε πριν 2 έτη

Η ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες εμπορίας ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού, επιθυμεί να προσλάβει:

ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

Έλα στην ομάδα μας # Αθήνα Ιερά Οδός!

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να έχουν ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό, ώστε να επιτυγχάνεται η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών που χαρακτηρίζει την εταιρία μας.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών, προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας με βάση τις ανάγκες των πελατών.
  • Πρόταση εξατομικευμένων λύσεων στους πελάτες
  • Υποδοχή και τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προϊόντων και των καταλόγων.
  • Υποστήριξη στην οργάνωση του χώρου έκθεσης Φωτισμού του καταστήματος
  • Συνεργασία με αποθήκη για οργάνωση παραδόσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/Τεχνικών Σχολών Ηλεκτρολογίας, Αυτοματισμού ή άλλης τεχνικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις / Εξυπηρέτηση Πελατών (κατά προτίμηση σε αντίστοιχο κλάδο.
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων
  • Άριστες Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Γνώσεις στον τομέα του φωτισμού και εσωτερικής διακόσμησης  (επιθυμητές)

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Technomat Education Center (TEC).

Επικοινώνησε μαζί μας στο hr@technomat.gr για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου.

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων σύμφωνα με τις διατάξεις του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR)/σε συμμόρφωση με την πολιτική απορρήτου της Εταιρείας ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε.