Τεχνίτης / Βοηθός τεχνίτη για στέγες

Σεβαστοπούλου 27, Ampelokipi 115 24, Greece
Kentrikos Tomeas Athinon Kentrikos Tomeas Athinon Kentrikos Tomeas Athinon Kentrikos Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 2 έτη

Η εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει βοηθούς τεχνίτες / τεχνίτες  για στέγες.

Περιγραφή θέσης:

  • Δημιουργία ειδικών τεμαχίων και πάνελ από Zinc, αλουμίνιο, τιτάνιο ή ανοξείδωτο χάλυβα.
  • Εγκατάσταση πάνελ σε στέγες και προσόψεις κτηρίων.

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη.
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία.
  • Υπευθυνότητα.
  • Μεθοδικότητα.

Λαμβάνοντε θετικά τα υπόψιν:

  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Εργασιακή εμπειρία σε οικοδομή / εργοτάξιο.

Αποστολή βιογραφικών με κωδικό θέσης «ΒΤ_ΣΤΕΓΕΣ» στο [email protected] ή επικοινωνία στο τηλ. +30 210 699 5855.