Υπάλληλος Back Office

Παπάφη 175, Θεσσαλονίκη
€ 600 - € 1.000 / μήνα Έληξε πριν 4 έτη

H Revma Plus, εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της Zeniθ, δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία πωλήσεων, αναζητά υπάλληλο για τη στελέχωση του τμήματος υποστήριξης πωλήσεων (Back Office) στα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη (περιοχή Παπάφη).

Περιγραφή Θέσης:

• Υποστήριξη δικτύου πωλήσεων (Back Office Support)
• Καταχώρηση δεδομένων στα πληροφοριακά συστήματα (CRM/ERP)
• Έλεγχος δικαιολογητικών εκπροσώπησης νέων και υφιστάμενων πελατών
• Διεκπεραίωση αιτημάτων πελατολογίου, με στόχο τη σωστή εκπροσώπησή τους

Απαραίτητα Προσόντα:
• Ελάχιστη εργασιακή εμπειρία 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
• Καλή γνώση Η/Υ (Διαχείριση Email, MS Office)
• Εξοικείωση με πληροφοριακά συστήματα διαχείρισης πελατειακών σχέσεων (CRM) ή/και διαχείρισης
επιχειρησιακών πόρων (ERP)
• Οργανωτικές ικανότητες
• Έμφαση στη λεπτομέρεια
• Συνέπεια & Επαγγελματισμός
• Ταχύτητα τέλεσης εργασιών
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Θα εκτιμηθεί:
• Προϋπηρεσία στον κλάδο της ενέργειας

Παροχές:
• Ικανοποιητικός μισθός
• Bonus παραγωγικότητας
• Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
• Πλήρης απασχόληση
• Πλήρης εκπαίδευση & υποστήριξη
• Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Επικοινωνία/Αποστολή Βιογραφικών, με θέμα Υπάλληλος Back Office, στο: [email protected]

Σημείωση: Για όλες τις αιτήσεις, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.