SUPERLUX

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις γραφιστικής

Κορυτσάς 9, Καλοχώρι, Ελλάδα
€ 800 - € 1.000 / μήνα Έληξε πριν 3 έτη

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  •  Σχεδιασμός όλου του έντυπου υλικού της εταιρείας (κατάλογοι, φυλλάδια, ετικέτες, επιστολόχαρτα κλπ).
  •  Διαχείριση ιστοσελίδας της εταιρείας.
  •  Υλοποίηση επικοινωνίας με πελάτες (newsletters, memos).

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ ή άλλης σχολής Γραφιστικών
  •  Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτoς
  •  Άριστη γνώση Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign κλπ.)
  •  Πολύ καλή γνώση MS Office και Internet
  •  Γνώση λειτουργικών συστημάτων ERP θα εκτιμηθεί θετικά
  •  Οργανωτική & Δημιουργική ικανότητα,
  •  Καλή γνώση αγγλικών (γραπτή και προφορική ευχέρεια) επιπέδου B2 και άνω
  • Συνημμένο portfolio θα εκτιμηθεί θετικά
  •  Απαραίτητο Μεταφορικό μέσο

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  •  Πλήρη απασχόληση με Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης
  •  Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Εξοπλισμό