ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ / ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ – STORE SUPERVISOR

Αθήνα, Ελλάδα
€ 713 - € 1.000 / μήνα Έληξε πριν 2 έτη

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΥπεύθυνοςΥπεύθυνη Καταστήματος (Store Supervisor)

SWiTCH Stores Αθηνών (1).

Πρόσκληση για οπαδούς της τεχνολογίας, της επικοινωνίας και της εξέλιξης !
Γίνε και εσύ μέλος της πανελλαδικής ομάδας της SwiTCH Stores μέσα από μία θέση κλειδί.

Περιγραφή Θέσης
Στη SWiTCH Stores διαφοποιούμαστε μέσω της προσωποιημένης εξυπηρέτησης και φροντίζουμε η ομάδα μας να εκπαιδεύεται συνεχώς έτσι ώστε να προσφέρουμε premium εμπειρίες στους πελάτες μας.

H/O Υπεύθυνος Καταστήματος θα φροντίζει για την καθημερινή λειτουργία και παραγωγή ενός πρότυπου καταστήματος υπηρεσιών SWiTCH Stores σε κεντρική περιοχή της πόλης των Αθηνών.

Ο / Η νέα συνάδελφος θα εξειδικευτεί/εκπαιδευτεί σε υπηρεσίες όπως η Ενέργεια, Τηλεπικοινωνίες, Τραπεζική Λιανική και Επισκευή Η/Υ ( προαιρετικά), καθώς και σε προϊόντα όπως Η/Υ, accessories, αναλώσιμα και περιφερειακά. Επίσης μεσα από καθημερική καθοδήγηση θα αποκτήσει και θα εφαρμόζει σε σύντομο χρονικό διάστημα πολύτιμες τεχνικές πώλησης και εξυπηρέτησης.

H SWiTCH Stores προσφέρει μία ευκαιρία για εξειδίκευση σε νέες υπηρεσίες μεγάλης ζήτησης καθώς και εισάγει τους συνεργάτες της σε νέες αγορές όπως η αγορά της ενέργειας η οποία θα έχει την μεγαλύτερη ανάπτυξη στο προσεχές μέλλον.

Προσόντα
Απολυτήριο Λυκείου, Δίπλωμα Ι.Ε.Κ./ΤΕΙ / ΑΕΙ. *

Κατευθύνσεις: Τεχνολογική (Η/Υ, δίκτυα κ.α), Marketing, Διοίκηση Επιχειρήσεων

*Προσφέρεται δυνατότητα Πρακτικής Εξάσκησης για επισκευές Η/Υ για φοιτητές Ι.Ε.Κ. , ΤΕΙ και άλλων σχολών όπου προβλέπεται.

Αγγλική Γλώσσα σε πολύ καλό επίπεδο.

Γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και εφαρμογών.

Δίπλωμα οδήγησης επιθυμητό.

Παροχές

Βασικός Μισθός & Bonus Παραγωγικότητας
Εκπαίδευση
Δυνατότητες Εξέλιξης

Στείλτε μας το βιογραφικό σας στο [email protected] και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας !