Υπεύθυνος Παραγωγής

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της στο χώρο της βιομηχανίας Υπεύθυνο Παραγωγής στο Σχηματάρι.

Περιγραφή Θέσης:

  • Υπεύθυνος για την καλή λειτουργία των γραμμών παραγωγής, με σκοπό την επίτευξη των στόχων παραγωγικότητας
  • Οργάνωση, Έλεγχος και Συντονισμός της παραγωγικής διαδικασίας
  • Διαχείριση έκτακτων καταστάσεων και εργασία υπό συνθήκες πίεσης
  • Παρακολούθηση και έλεγχος του κόστους παραγωγής
  • Προτάσεις για βελτίωση της υλικοτεχνικής υποδομής

Προσόντα:

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. με κατεύθυνση σχετική με την παραγωγή και διοίκηση μονάδων παραγωγής
  • Επιθυμητή αντίστοιχη προϋπηρεσία
  • Άριστη γνώση αγγλικών (ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου)
  • Πολύ καλή γνώση συστημάτων ERP και Ms Office
  • Επιθυμητή εμπειρία σε σχεδιαστικά προγράμματα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικότητα
  • Ικανότητες διαχείρισης προσωπικού
  • Ευελιξία ωραρίου

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Πενθήμερη απασχόληση

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο www.actionline.gr

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.