Υπεύθυνος τμήματος συσκευασίας τροφίμων

Όλυνθος, Greece
0 Έληξε πριν 2 έτη

Η εταιρεία Βιγλια Αβεε αναζητά υπεύθυνο για το τμήμα συσκευασίας τροφίμων, πληρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διοίκηση ομάδας παραγωγής
  • Συντονισμός διαδικασιών – Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκτέλεση του ημερήσιου προγράμματος παραγωγής
  • Επίβλεψη σωστής ανάθεσης και παράδοσης προϊόντων
  • Έλεγχος εξωτερικών συνεργατών κατά την παραγωγική διαδικασία
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων και τήρηση των κανόνων GMPs
  • Διαχείριση και εκπαίδευση του προσωπικού σύμφωνα με τις απαιτήσεις των συστημάτων ποιότητας της εταιρίας
  • Εκπαιδευση εργαζομένων στον χειρισμό συσκευαστικών μηχανών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία στην παραγωγή τροφίμων
  • Άριστη γνώση excel
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση Η/Υ
  • Μεθοδικότητα
  • Συγκροτημένη προσωπικότητα
  • Επικοινωνιακές και διοικητικές δεξιότητες

Παροχές:

Άμεση πρόσληψη
Ανταγωνιστικές αποδοχές
Δυνατότητα εξέλιξης και εκμαθησης