Call Center Agent Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Λεωφόρος Κωνσταντινουπόλεως 77-79, Αθήνα, Ελλάδα
€ 356 - € 0 / μήνα Έληξε πριν 1 έτος

O Όμιλος ALARCO. στο πλαίσιο δυναμικής ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του,  με πολυετή και επιτυχημένη δράση στις πωλήσεις αναζητά Εκπροσώπους Τηλεφωνικών Πωλήσεων για την στελέχωση του εσωτερικού τμήματος τηλεφωνικών πωλήσεων του.

       Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με εν δυνάμει πελάτες για την προώθηση προϊόντων της εταιρείας
  • Καταχώρηση και ενημέρωση πληροφοριών στο σύστημα διαχείρισης πελατών της εταιρείας (CRΜ)

       Επιθυμητά  προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ επιθυμητό
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευγένεια και φιλική διάθεση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

       Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου εργασίας
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Υψηλό Μηνιαίο Bonus παραγωγικότητας
  • Εύκολη πρόσβαση, πλησίον ΜΕΤΡΟ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε έναν καινοτόμο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Πρωινά τμήματα με σταθερό ωράριο (4h-5h-6h)
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή) ,