Information Technology Support Engineer

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά για εργασία σε μεγάλο Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό στην Αθήνα υποψήφιο για θέση

Περιγραφή Θέσης:

  • Τεχνολογική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου inbound & outbound campaigns
  • Υποστήριξη λειτουργίας χρηστών απομακρυσμένης εργασίας
  • Διεκπεραίωση και επίλυση προβλημάτων δικτύου/χρηστών software,hardware
  • Εξαγωγή και ανάλυση στατιστικών μέσω Data Views
  • Ημερήσια reporting με χρήση Excel

Προσόντα

  • Πτυχίο TEI / AEI Μηχανικός Πληροφορική
  • Γνώσεις Windows Server 2012, Cisco , Linux
  • Γνώση SQL για την παραγωγή καθημερινών αρχείων
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία 2 ετών στο ίδιο αντικείμενο, επιθυμητή ανάλογη εμπειρία σε call center τραπεζικού τομέα
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, όγκου εργασίας και πολλαπλών εργασιών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων κάτω από πίεση

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα

ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline στον ακόλουθο σύνδεσμο www.actionline.gr

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.