SKIPPER

Σαντορίνη, Ελλάδα
Σαντορίνη Σαντορίνη Σαντορίνη Σαντορίνη , Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η Ναυτιλιακή εταιρεία Caldera Yachting – Santorini Luxury Cruises με έδρα τη Σαντορίνη αναζητά έμπειρο & ικανο Skipper

SKIPPER

Περιγραφή Θέσης

  • Καθημερινές – πολυήμερες κρουαζιέρες εντός και εκτός Σαντορίνης
  • Καθοδήγηση των ναυτών
  • Καθημερινή επιμέλεια του σκάφους ως αξιόπλοο
  • Καθημερνή παρακολούθηση/ καταγραφή αναγκών αναγκών συντήρησης
  • Τεχνική αναφορά κατά τη παραλαβή και παράδοση του σκάφους
  • Συνεργασία με το τεχνικό τμήμα για ανάγκες του σκάφους

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα ιστιοπλοΐας /επιπλέον δίπλωμα ταχυπλόου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Σχολαστικότητα στη σωστή συντήρηση του εξοπλισμού του σκάφους
  • Γνώση αγγλικών / γνώση επιπρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί έξτρα προσόν

Επιθυμητά προσόντα

  • Αρίστη ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτηση πελατών
  • Εμπειρία στο νησί της Σαντορίνης

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Διαμονή & διατροφή
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης