Warehouse Worker

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

ACTIONLINE εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της στο χώρο των ηλεκτρονικών ειδών Yπάλληλο Aποθήκης.

Περιγραφή θέσης:

Σκοπός της θέσης είναι η καλύτερη οργάνωση, κατηγοριοποίηση και ταξινόμηση των προϊόντων με στόχο την επιτάχυνση των εταιρικών διαδικασιών και ως εκ τούτου την υψηλότερη ικανοποίηση των πελατών μας και τη βελτίωση της αποδοτικότητάς της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, οργάνωση και διάταξη των αγαθών, διασφάλιση της ποιότητάς τους καθώς και ορθή διανομή/αποστολή τους στα επιμέρους καταστήματα.
  • Έλεγχος, καταγραφή και παρακολούθηση των αποθεμάτων προϊόντων αποθήκης.
  • Συνεχής έλεγχος διατήρησης υψηλού επιπέδου ποιότητας
  • Επικοινωνία με εσωτερικούς συνεργάτες με σκοπό την άμεση επίλυση ζητημάτων που προκύπτουν

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Εμπειρία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση.
  • Εμπειρία διαχείρισης λογισμικού Warehouse Management System
  • Ικανότητες αποδοτικότητας υπό συνθήκες πίεσης
  • Καλός χειρισμός Η/Υ και γνώση εφαρμογών MS Office.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές δεξιότητες.

Παροχές:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Κυλιόμενο ωράριο 2 βαρδιών (8-4 & 2-10)

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο www.actionline.gr

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.