ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΜΚΟ

Λεωφόρος Μεσογείων, Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 7 μήνες

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Πιστεύεις στην ομαδική δουλειά και τη συνεργασία;

Η ICON BUSINESS, εταιρεία παροχής υπηρεσιών marketing, πωλήσεων, προώθησης και επικοινωνίας στα πλαίσια ανάπτυξης της αναζητά 4 νέους συνεργάτες με σκοπό την καλύτερη εξυπηρέτηση για τον Περιβαλλοντικό Οργανισμό που εκπροσωπεί. Αν πιστεύεις ότι σε εκφράζει η ομιλητικότητα σου, δίνεις έμφαση στη λεπτομέρεια και θέλεις να προστατεύσεις τον πλανήτη μέσα από την δουλειά σου τότε..

Έλα στην ομάδα μας!

Περιγραφή θέσης :

Καθημερινή ανάπτυξη και επικοινωνία με νέους υποστηρικτές για λογαριασμό του πελάτη.

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

· Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση

· Διάθεση συνεργασίας & ομαδικότητα

· Επικοινωνιακές δεξιότητες

· Προϋπηρεσία στις πωλήσεις επιθυμητή όχι απαραίτητη

· Απόφοιτοι Λυκείου/ Φοιτητές-Φοιτήτριες

· Συνέπεια και υπευθυνότητα

Τι να περιμένεις από εμάς:

· Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων στις πωλήσεις

· Άμεση έναρξη συνεργασίας

· Προοπτικές εξέλιξης

· Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

· Υποστήριξη από έμπειρους συνεργάτες

· Ευελιξία & προσαρμοστικότητα

Για μια πρώτη αξιολόγηση επισύναψε το βιογραφικό σου στο τμήμα ανθρώπινου δυναμικού και σύντομα θα επικοινωνήσουμε μαζί σας.