Μηχανικός Τηλεπικοινωνιών

Λάρισα
0 Έληξε πριν 8 μήνες

Από το 2008 η ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ A.E. εξειδικεύεται στην κατασκευή Τηλεπικοινωνιακών έργων και στην παροχή Ηλεκτρομηχανολογικών και εξειδικευμένων Κατασκευαστικών υπηρεσιών.

Tα τμήματα Σταθερής & Κινητής Τηλεφωνίας της ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ A.E. προσφέρουν ένα σύνολο υπηρεσιών συντήρησης, επέκτασης και εκσυγχρονισμού τηλεπικοινωνιακών υποδομών.

Επισκόπηση του ρόλου:

Ο μηχανικός τηλεπικοινωνιών θα διαχειρίζεται την αποκατάσταση βλαβών ή δυσλειτουργιών στον Τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό των πελατών μας

Προσόντα Υποψηφίου:

Πτυχίο Μηχανικού Τηλεπικοινωνιών ή Μηχανικού, Μηχανολόγου, Ηλεκτρολόγου από ΑΕΙ, ΤΕΙ.

Εμπειρία 2 έτη στον τομέα των τηλεπικοινωνιών.

Εμπειρία σε συντήρηση τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού-κεραιών κινητής τηλεφωνίας

Πολύ καλές γνώσεις χειρισμού Η/Υ.

Ομαδικότητα και συνεργασία.

Αρμοδιότητες:

Διαχείριση βλαβών τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού.

Τι προσφέρουμε:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με ευκαιρίες εξέλιξης και σταδιοδρομίας.

Ευκαιρία εργασίας σε εξειδικευμένα έργα Τηλεπικοινωνιών.