Μηχανολόγο Μηχανικό

Πεύκη, Greece
0 / μήνα Έληξε πριν 3 μήνες

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ, με μια επαγγελματική διαδρομή που έχει
ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των
κατασκευών.
Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη ολοκλήρωση ενός
έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε χρονοδιάγραμμα, εξασφαλίζοντας
την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των έργων μας.

Η εταιρεία αναζητά για μόνιμη και πλήρους απασχόληση εργασία:

Περιγραφή θέσης
• Συντονισμός συνεργείων και επίβλεψη έργου
• Αναφορές προόδου εξέλιξης εργασιών
• Σύνταξη χρηματοοικονομικών προσφορών (Ηλεκτρολογικά και Μηχανολογικά)
• Κοστολόγηση Ηλεκτρομηχανολογικών έργων
• Οργάνωση έργου, μελέτη, χρονοδιαγράμματα, επικοινωνία/ενημέρωση
εργασιών
• Προμετρήσεις και Παραγγελίες Υλικών
• Επιμετρήσεις Εργασιών
• Διαχείριση εξοπλισμού

Απαραίτητα προσόντα
• Πτυχίο Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΑΕΙ/ΤΕΙ)