ΟΔΗΓΟΣ

Πεύκη, Greece
0 / μήνα Έληξε πριν 3 μήνες

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ, με μια επαγγελματική
διαδρομή που έχει ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και
υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των κατασκευών.
Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη
ολοκλήρωση ενός έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε
χρονοδιάγραμμα, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των
έργων μας.

Η εταιρεία αναζητά για μόνιμη και πλήρους απασχόληση εργασία:

ΟΔΗΓΟ

Περιγραφή Θέσης:
• Φορτοεκφόρτωση παραλαβών
• Μεταφορά εμπορευμάτων σε προορισμούς πάντα σύμφωνα με το
δρομολογιακό πλάνο
• Διασφάλιση της σωστής και γρήγορης παράδοσης των παραγγελιών
στους πελάτες
• Τακτοποίηση αποθήκης
• Υποστηρικτικές εργασίες στην αποθήκη
• Επικοινωνία με τους αρμοδίους για ορθό συντονισμό των ενεργειών
του

Απαραίτητα Προσόντα
• Άδεια οδήγησης επαγγελματικού οχήματος Γ’ κατηγορίας
• Γνώση χειρισμού κλάρκ επιθυμητή
• Προϋπηρεσία ως οδηγός σε φορτηγά οχήματα μικρού – μεσαίου
μεγέθους
• Προσωπική ευθύνη και αξιοπιστία
• Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
• Πλήρη απασχόληση
• Πρωινό πενθήμερο ωράριο εργασίας
• Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
• Άμεση πρόσληψη

Η εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ συλλέγει και επεξεργάζεται προσωπικά δεδομένα
σύμφωνα με τους ισχύοντες νόμους προστασίας δεδομένων.

Γνώρισέ μας: https://technek.gr