Πωλητής / Πωλήτρια Καταστήματος

Ανάληψη, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Ανάληψη Ανάληψη Ανάληψη Ανάληψη , Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη , Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία Κεντρική Μακεδονία , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 μήνες

Η MoneyPLan, 1η εταιρεία ολιστικής διαχείρισης παγίων δαπανών νοικοκυριών και επιχειρήσεων στην Ελλάδα αναζητά:

Πωλητή / Πωλήτρια Καταστήματος

για το νέο κατάστημα στην Ανάληψη Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες:

  • Σωστή ενημέρωση & προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών ενέργειας – φυσικού αερίου και τηλεφωνίας
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Πραγματοποίηση Πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση διαχείρισης Email & MS Office
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Συνέπεια και προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευγένεια, ομαδικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα

Θα εκτιμηθούν, ως επιπρόσθετα προσόντα:

  • Ελάχιστη εργασιακή εμπειρία  σε αντίστοιχη θέση εξυπηρέτησης πελατών, ιδανικά σε τομέα παροχής υπηρεσιών
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο της ενέργειας  ή της τηλεφωνίας και γνώση του ανταγωνισμού

Παροχές:

  • Σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων + Ετήσιο Bonus παραγωγικότητας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Συνεχής εκπαίδευση / υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων & εξυπηρέτησης πελατών
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου για να ορίσουμε μια συνέντευξη.
Για όλες τις αιτήσεις, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.