Στέλεχος Τμήματος Διαγωνισμών & Συμβάσεων σε Εταιρεία Ιατρικών Προϊόντων

Γέρακας, Ανθούσα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 1 έτος

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Γραμματειακό Στέλεχος Τμήματος Διαγωνισμών

Η INSIDE MEDICAL, εταιρεία ιατροτεχνολογικών προϊόντων, με εξέχουσα θέση στην αγορά και σημαντική δυναμική ανάπτυξης, ενδιαφέρεται να προσλάβει Στέλεχος για το Τμήμα Διαγωνισμών και Συμβάσεων,

Αρμοδιότητες:

  • Επιλογή και επεξεργασία των στοιχείων των προκηρύξεων
  • Προετοιμασία και υποβολή των φακέλων για διαγωνισμούς δημοσίου
  • Παρακολούθηση των υποβληθέντων φακέλων στις αντίστοιχες πλατφόρμες
  • Τήρηση, διαχείριση και ανανέωση του αρχείου των δικαιολογητικών
  • Διαχείριση αρχείου συμβάσεων
  • Συνεργασία με το τμήμα των πωλήσεων, σχετικά με τη διαχείριση των διαγωνισμών και των συμβάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σύνταξης και υποβολής προσφορών σε διαγωνισμούς δημοσίου
  • Πολύ καλή γνώση κανονιστικού πλαισίου και διαδικασιών σύναψης Δημοσίων Συμβάσεων
  • Γνώση διαδικασιών ηλεκτρονικών διαγωνισμών (Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ./ Κ.Η.Μ.Δ.Η.Σ.)
  • Εμπειρία διαχείρισης βάσεων αποδελτίωσης προκηρύξεων διαγωνισμών και πλατφορμών ηλεκτρονικής ανάρτησης αποφάσεων δημοσίων φορέων
  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα διαγωνισμών, σε ανάλογη θέση
  • Οργανωτική ικανότητα και δυνατότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο Οικονομικών σπουδών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Εμπειρία διαγωνισμών νοσοκομείων
  • Ευχέρεια χειρισμού προγραμμάτων CRM, ERP

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές απολαβές, αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, ενθάρρυνση ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές άμεσης εξέλιξης