STASINOS

Τεχνικός Εγκαταστάσης Μηχανημάτων

Ιόλης 2, Αθήνα, Ελλάδα
€ 800 / μήνα Έληξε πριν 4 μήνες

Ζητείται Τεχνικός Συντήρησης και Εγκαταστάσης Μηχανημάτων Εξοπλισμού Συνεργείων – Βουλκανιζατέρ  σε Αττική και επαρχία, από εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο. Πενθήμερη, πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση μηχανημάτων.
  • Παράδοση μηχανημάτων και άλλου εξοπλισμού στους πελάτες.
  • Εγκατάσταση τεχνικού εξοπλισμού μηχανημάτων σε συνεργεία.
  • Αντικατάσταση ή επισκευή των απαραίτητων ανταλλακτικών για τη σωστή λειτουργία των μηχανημάτων.
  • Δημιουργία και εγκατάσταση γραμμών τεχνικού ελέγχου.
  • Παροχή τεχνικής βοήθειας και υποστήριξης προς τους πελάτες αναφορικά με τα προϊόντα τα οποία αγοράστηκαν από το Τμήμα Τεχνικού Εξοπλισμού της Εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Ι.Χ.
  • Γενικές τεχνικές γνώσεις
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Διάθεση για εργασία
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.

Αποστολή βιογραφικών με e-mail

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.