melira

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα με λουκουμάδες

Μιαούλη 18, Athens, Greece
Kentrikos Tomeas Athinon Kentrikos Tomeas Athinon Kentrikos Tomeas Athinon Kentrikos Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
€ 1.000 Λήγει σε 2 εβδομάδες

Ζητείται Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα take away με λουκουμάδες στο κέντρο της Αθήνας.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης, για πρωινή και βραδινή βάρδια.

Αρμοδιότητες

  • Άνοιγμα της πρωινής/βραδινής βάρδιας του καταστήματος
  • Καθημερινή εντατική καθαριότητα του χώρου εργασίας και των μηχανημάτων
  • Προετοιμασία λουκουμά και καφέ
  • Εξυπηρέτηση πελατών – σερβίρισμα καφέ και λουκουμά
  • Χρήση προγράμματος παραγγελιοληψίας και ταμείου
  • Συμμετοχή στις ενδιάμεσες βάρδιες ή στο κλείσιμο το βράδυ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις και εμπειρία στην Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία και γνώσεις στο κλάδο της ζαχαροπλαστικής
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ευγένεια
  • Υπευθυνότητα και τυπικότητα στην τήρηση των κανόνων λειτουργίας της επιχείρησης
  • Ανταπόκριση σε συνθήκες πίεσης
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Μηνιαίες αποδοχές €1.000 συν bonus
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση σε όλους τους τομείς (καφές, λουκουμάς κλπ)
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική εξέλιξης