hiringC

Υπεύθυνος Βάρδιας Ταμείου

Αθήνα, Greece
€ 880 / μήνα Έληξε πριν 1 έτος

Θέλεις να συμμετάσχεις σε ένα καινούργιο food project και να γίνεις μέλος μιας ταχύτατα αναπτυσσόμενης start-up? Αναζητούμε Υπεύθυνο Βάρδιας Ταμείου να ενταχθεί στην ομάδα μας, για καταστήματα εστίασης στο Χαλάνδρι, στο Καλλιμάρμαρο και στο Φάληρο. Εάν επιθυμείς να εργαστείς σε ένα μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, περιμένουμε το βιογραφικό σου στο [email protected] !

Περιγραφή θέσης

 Διαχείριση ταμείου

 Συντονισμός πάσου, επίβλεψη και καθοδήγηση της ομάδας

 Έλεγχος προετοιμασίας πόστου και προϊόντων της βάρδιας

 Έλεγχος καθαριότητας και τακτοποίησης πόστου

 Επίβλεψη παράδοσης παραγγελιών

 Ποιοτικός και ποσοτικός έλεγχος προϊόντων παραγγελίας

Προσόντα/Δεξιότητες

 Επαγγελματική προϋπηρεσία στον χώρο της εστίασης

 Ευελιξία στο ωράριο / Κυλιόμενες βάρδιες/ Ωράριο λειτουργίας: 08:00 – 03:00

 Πολύ καλή γνώση Η/Υ

 Υπευθυνότητα, ομαδικότητα, πρωτοβουλία

 Εστίαση στη λεπτομέρεια

 Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή χρήση αγγλικής

 Αγάπη για το φαγητό <3

Παροχές

 Μόνιμη απασχόληση

 Δώρα, ένσημα, επιδόματα, άδειες, προσαυξήσεις (νυχτερινά, Κυριακές/αργίες)

 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

 Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

 Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης