Support banking report

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της για αναζητά υποψήφιο για εργασία σε μεγάλο Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό στην Αθήνα.

Support Banking Report

Περιγραφή Θέσης:

  • Υποστηρικτικές εργασίες για την διενέργεια στατιστικών αναλύσεων
  • Συγκέντρωση και ανάλυση στατιστικών στοιχείων με δημιουργία reporting
  • Παρακολούθηση αποτελεσμάτων ενεργειών και μεγεθών segments

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι AEI Πληροφορικής / Θετικής επιστήμης με κατεύθυνση Πληροφορικής
  • Πολύ καλή γνώση SQL
  • Καλή γνώση SPSS ,SAS, επιθυμητή γνώση POWER BI
  • Άριστη γνώση EXCEL
  • Ευχέρεια γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στα Ελληνικά και Αγγλικά (Proficiency)
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία 1 έτους σε ανάλογο αντικείμενο εργασίας

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline στον ακόλουθο σύνδεσμο www.actionline.gr

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.