Αποθηκάριο – Οδηγό

Πεύκη, Greece
0 / μήνα Έληξε πριν 3 μήνες

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ, με μια επαγγελματική
διαδρομή που έχει ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και
υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των κατασκευών.
Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη
ολοκλήρωση ενός έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε
χρονοδιάγραμμα, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των
έργων μας.

Η εταιρεία αναζητά για μόνιμη και πλήρους απασχόληση εργασία:

Αρμοδιότητες:
• Διαχείριση Αποθήκης
• Χειρισμός Κλαρκ
• Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων
• Τακτοποίηση εμπορευμάτων στον χώρο της αποθήκης
• Διασφάλιση καθαριότητας και ευταξίας του χώρου της αποθήκης
• Υποστηρικτικές εργασίες στην αποθήκη
• Μεταφορά υλικών

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
• Κάτοχος άδειας χειριστή Κλαρκ
• Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
• Συνέπεια και υπευθυνότητα.
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες

Παροχές:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
• Πλήρη απασχόληση
• Πρωινό πενθήμερο ωράριο εργασίας
• Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
• Διαρκή υποστήριξη και εκπαίδευση
• Άμεση πρόσληψη

Η εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ συλλέγει και επεξεργάζεται προσωπικά δεδομένα σύμφωνα με
τους ισχύοντες νόμους προστασίας δεδομένων.

Αποστολή βιογραφικών: [email protected]
Γνώρισέ μας: https://technek.gr