jkizanis

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Πάρνηθος 30, Μεταμόρφωση, Greece
Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 2 έτη

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Αρμοδιότητες:

Παραλαβή εμπορευμάτων

Συμμετοχή στην φόρτωση και εκφόρτωση των αυτοκινήτων/φορτηγών

Ταξινόμηση, οργάνωση και συσκευασία προϊόντων

Διεκπεραίωση παραγγελιών με χρήση συγκεντρωτικών παραγγελιών, σκανάρισμα προϊόντων, τοποθέτηση σε σημεία, επιλογή προϊόντων προς αποστολή, εκτύπωση και επικόλληση ταινιών καθώς και συσκευασία βάσει διαδικασιών

Συμμετοχή στις φυσικές απογραφές των αποθεμάτων

Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

Άνδρας με τακτοποιημένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Απολυτήριο λυκείου

Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία

Συνέπεια, υπευθυνότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια

Καλή φυσική κατάσταση

Παροχές:

Πλήρης απασχόληση

Ικανοποιητικός μισθός

Πενθήμερη εργασία με πρωινό ωράριο 7:30-15:30

Δεν απαιτείται προϋπηρεσία